KONST / Litografier / Färglitografi 17155248
nr 1715 5248
Färglitografi
Ulf Onsberg (f. 1932), Sverige. Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 272/450 cm, yttermått inklusive ram: 78x65 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:41:30
4/8 19:36:30